امروزه هستند دانشجویانی که به دلایل مختلف فرصت انجام پژوهشهای انفرادی(پایان نامه) دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد خود را ندارند،اگر شما نیز به دلیل شاغل بودن ، عدم دسترسی به راهنمایی های مناسب ، مشکلات شخصی ، زمان کم برای تحویل پایان نامه و یا به هر دلیل دیگر خودتان فرصت نوشتن پژوهشهای انفرادی و پایان نامه های کارشناسی یا کارشناسی ارشد راندارید،این وبلاگ می تواند شما را در آخرین گام اخذ لیسانس یا فوق لیسانس تان یاری کند.
هر جای ایران که هستید می توانید روی همراهی ما حساب کنید.
اگر فرصت کافی برای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد یا پایان نامه دوره کارشناسی تان را ندارید ما در اسرع وقت پایان نامه شما را برای دفاع و ارائه آماده می کنیم.
هر جای ایران که باشید می توانید با یک تماس تلفنی پایان نامه و پروژه خود را سفارش دهید و از طریق ایمیل به صورت word تحویل بگیرید.
می توانید موضوع را خودتان انتخاب کنید ، واگر در انتخاب موضوع مشکل دارید ما موضوع برایتان پیشنهاد می کنیم.
تلفن تماس:09358105480
ایمیل:a_pishghadam@yahoo.com

  


توجه:

یکی از دوستان که  دانشجوی دکترای روانشناسی بالینی هست. قصد دارد مقاله ای در رابطه با انواع خیانت هایی که در محیط مجازی اینترنت  بین خانمها و آقایون رخ می دهد بنویسد.پرسشنامه ای در رابطه با این زمینه تهیه کرده اند. از شما دوست عزیز تقاضا داریم  جهت همکاری ، این پرسشنامه را پر کنید . پیشاپیش از همکاری شما، صمیمانه ، کمال تشکر را داریم

لینک پرسشنامه :

http://polldaddy.com/s/383D511B4DB5879E